רונית הוד - מעצבת מאיירת אמנית  
 
     
חדשות
חינוך חוויתי -  חוגים, סדנאות והרצאות
אנו חיים בחברת שפע מוקפים בחומרים זמינים, כל מה שעליכם לעשות הוא להתבונן, לאסוף וליצור.
חוגים –  בוקר וערב למבוגרים, נוער וילדים. פיסול בנייר ועיסת נייר, איור , ציור כפרי. מתאים לכל הנהנים ליצור, למורים וגננות (השלמת שעות הוראה באומנות).
הרצאה/סדנה חוויתית הורים וילדים יש לנו זכות לסביבה ירוקה, החינוך למיחזור מתחיל בבית ורצוי בצורה חוויתית, סדנה חוויתית של שעתיים בה נלמד ליצור בחומרים זמינים מהסביבה הקרובה
הרצאה/סדנה חוויתית לארגונים, מקומות עבודה, ועדי עובדים וגיל הזהב
סדנה חוויתית של שעתיים בה נלמד ליצור בחומרים זמינים מהסביבה הקרובה, פרוייקטים סביבתיים ירוקים לבתי ספר לקבלת תו ירוק.
התקשרו לשמוע עוד פרטים: רונית   0502-289646
 
 

ספר חדש לרונית הוד "פיסול בנייר ועיסת נייר"

יום שני 06 באוגוסט 2012 14:19 מאת: עכבר העיר

ספרה החדש של רונית הוד עוסק בטכניקות פיסול בנייר ועיסת נייר שמתאימות גם למי שמעולם לא התנסה בפיסול בעבר. רוצים לקבל אותו במתנה?

"פיסול בנייר ועיסת נייר" הוא ספר יצירה למתחילים ומתקדמים, ילדים ומבוגרים. טכניקות פיסול בנייר ועיסת נייר מתאימות גם למי שמעולם לא התנסה בפיסול בנייר — הן ברורות, פשוטות וקלות ליישום. המנוסים שביניכם יזכו בעידוד ליצור עבודות מקוריות, ייחודיות ומהנות.

אומנות זו שכרה בצידה- בכדי ליצור את הדמויות בספר או רבות אחרות כל שעליכם לעשות הוא להתבונן קצת יותר מקרוב, בדברים שבכוונתכם לזרוק לפח עוד רגע. בקבוקים, עיתונים, חוטי ברזל ועוד כהנה. גם ממחזרים וגם יוצרים.
שכר נוסף הוא שדווקא אל מול המגמה הדיגיטלית, הגלובלית, ישנה חשיבות רבה בהתנסות בתהליכים שמלמדים תכנון, עיצוב ובחירת חומרים מהסביבה הקרובה. תהליך זה מפתח את החשיבה ואת היצירתיות ומלמד סבלנות ודחיית סיפוקים, וכמובן מטפח את הקשר בין האדם היוצר ליצירתו ולסביבה.

כל יצירה בספר מלווה בהסברים ובתמונות להמחשה, שלב אחר שלב, כל זאת על מנת לא להשאיר פתח לבלבול אלא רק לדמיון.
הספר מלמד מה לאסוף ומה לעשות. בתחילה מובאים הסברים על טכניקות בפיסול בנייר, איך מכינים עיסה, איך עובדים עם שכבות נייר, איך בונים שלד לפסל. גוף הספר כולל שלושה פרקים המציגים את מגוון היצירות על פי נושאים: חיות, דמויות וחפצים. רונית בחרה דמויות שהיא אוהבת והכי חשוב — קל ליצור אותן והן נוחות ונכונות למפגש הראשוני עם עבודה בנייר.

"להורים היום יש פחות זמן איכות עם ילדיהם, משרות תובעניות ועוד" אומרת רונית הוד, מחברת הספר, "העבודה המשותפת בפיסול בנייר עוזרת בחיזוק הקשר, מאפשרת לבלות זמן איכות יחד ללא טלוויזיה ומחשב התובעים את תשומת ליבם. בנוסף לומדים הילדים לאסוף ולמחזר,  ובכך גם תורמים לאיכות הסביבה ,כי הכול מתחיל מהבית".

רונית הוד אמנית, מאיירת ומעצבת בוגרת המכללה לעיצוב ויצ"ו קנדה חיפה, חברה באיגוד המאיירים בישראל, משתתפת בתחרויות בארץ ובעולם. בסטודיו "צבעים בקופסא" שבכפר ורדים מלמדת מורים, גננות, ילדים וכל מי שחפץ ליצור. "פיסול בנייר" הוא ספרה הראשון.

קישור לכתבה בעכבר העיר >>>

כותרת לקידום: 
ספר חדש לרונית הוד "פיסול בנייר ועיסת נייר"