רונית הוד - מעצבת מאיירת אמנית  
 
     
רכשו עכשיו את הספר החדש של רונית הוד

 

פיסול בנייר ועיסת נייר שלב אחרי שלבכל אחד יכול  ספרה החדש של רונית הוד, הוצאת מעלות ליצור, ליהנות ולמחזר!

טכניקות פיסול בנייר ועיסת נייר מתאימות גם למי שמעולם לא התנסה בפיסול בנייר: הן ברורות, פשוטות וקלות. רוב החומרים שתצטרכו נמצאים על סף ביתכם, או על השיש במטבח רגע לפני שהתכוונתם לזרוק אותם לפח, בקבוקים, עיתונים, חוטי ברזל ועוד כהנה.  עד כדי כך פשוט, או כמו שאמר מי שאמר, מטורף לא למחזר

"פיסול בנייר ועיסת נייר" הוא ספר יצירה למתחילים ומתקדמים, ילדים ומבוגרים. טכניקות פיסול בנייר ועיסת נייר מתאימות גם למי שמעולם לא התנסה בפיסול בניירהן ברורות, פשוטות וקלות ליישום. המנוסים שביניכם יזכו בעידוד ליצור עבודות מקוריות, ייחודיות ומהנות.

אומנות זו שכרה בצידה- בכדי ליצור את הדמויות בספר או רבות אחרות כל שעליכם לעשות הוא להתבונן קצת יותר מקרוב, בדברים שבכוונתכם לזרוק לפח עוד רגע. בקבוקים, עיתונים, חוטי ברזל ועוד כהנה. גם ממחזרים וגם יוצרים.

שכר נוסף הוא שדווקא אל מול המגמה הדיגיטלית, הגלובלית, ישנה חשיבות רבה בהתנסות בתהליכים שמלמדים תכנון, עיצוב ובחירת חומרים מהסביבה הקרובה. תהליך זה מפתח את החשיבה ואת היצירתיות ומלמד סבלנות ודחיית סיפוקים, וכמובן מטפח את הקשר בין האדם היוצר ליצירתו ולסביבה.

כל יצירה בספר מלווה בהסברים ובתמונות להמחשה, שלב אחר שלב, כל זאת על מנת לא להשאיר פתח לבלבול אלא רק לדמיון.

הספר מלמד מה לאסוף ומה לעשות. בתחילה מובאים הסברים על טכניקות בפיסול בנייר, איך מכינים עיסה, איך עובדים עם שכבות נייר, איך בונים שלד לפסל. גוף הספר כולל שלושה פרקים המציגים את מגוון היצירות על פי נושאים: חיות, דמויות וחפצים. רונית בחרה דמויות שהיא אוהבת והכי חשובקל ליצור אותן והן נוחות ונכונות למפגש הראשוני עם עבודה בנייר.

"להורים היום יש פחות זמן איכות עם ילדיהם, משרות תובעניות ועוד" אומרת רונית הוד, מחברת הספר, "העבודה המשותפת בפיסול בנייר עוזרת בחיזוק הקשר, מאפשרת לבלות זמן איכות יחד ללא טלוויזיה ומחשב התובעים את תשומת ליבם. בנוסף לומדים הילדים לאסוף ולמחזרובכך גם תורמים לאיכות הסביבה ,כי הכול מתחיל מהבית".

רונית הוד אמנית, מאיירת ומעצבת בוגרת המכללה לעיצוב ויצ"ו קנדה חיפה, חברה באיגוד המאיירים בישראל, משתתפת בתחרויות בארץ ובעולם. בסטודיו "צבעים בקופסא" שבכפר ורדים מלמדת מורים, גננות, ילדים וכל מי שחפץ ליצור. "פיסול בנייר" הוא ספרה הראשון.

פיסול בנייר, להשיג ברשת חנויות צומת ספרים, ברשת חנויות סטימצקי ובחנויות יצירה

מחיר מומלץ לצרכן 59.00 ש"ח

לרכישה ישירה אצל רונית והזמנת מפגש של חוויה יצירתית עם התנסות בפיסול בנייר, התקשרו עכשיו:0502-289646

 

כותרת לקידום: 
רכשו עכשיו את הספר החדש של רונית הוד